O nas

AT ART została stworzona dla Artystów i Koneserów sztuki.

Zajmujemy się organizacją wystaw i spotkań z artystami w otoczeniu biznesowym. Pasjonuje nas Młoda Sztuka i przedstawiciele nowych nurtów. To ogromna przyjemność – być częścią nowatorskiego, wymownego spojrzenia, ekspresji i wyrazu świata. Nasi artyści opowiadając o życiu, emocjach i indywidualnym postrzeganiu rzeczywistości – używają różnych form, działają za pomocą koloru, stylu i własnych technik.

„Sztuka stanowi doskonałe uzupełnienie życia. Bez względu na wybraną formę – malarstwo, rzeźba, literatura, fotografia – może odzwierciedlać pasję, zamiłowania, być źródłem inspiracji, inwestycją lub wspaniałym podarunkiem”

SZTUKA I BIZNES

Wystawa sztuki w Państwa firmie to doskonały sposób na podniesienie rangi organizowanego wydarzenia. Sztuka i biznes z pozoru tak dalekie dwa światy, a jednak przyciągają się, tworząc nić porozumienia. Idea jaka przyświeca AT ART to promowanie sztuki w biznesie. Organizując wystawy i prezentując dzieła polskich artystów we wnętrzach Państwa firmy chcemy otwierać biznes na sztukę. Widzimy w tym ogromne korzyści – kreujemy zupełnie nowy wymiar Państwa przestrzeni biurowej, gabinetów, korytarzy, a nawet pokojów hotelowych. Pozytywnie zaskoczymy Państwa partnerów biznesowych, klientów i skłonimy do wielu gorących dyskusji. Stworzymy zupełnie nowy pułap komunikacji między pracownikami, komunikacji na podłożu sztuki i estetycznej wrażliwości. Pokażemy drugie oblicze firmy, przyjaznej i otwartej na sztukę, świadczącej o jej stabilnej pozycji na rynku. Wreszcie dla młodych polskich Twórców jest to szansa dotarcia do większego grona odbiorców, dla firmy prestiż i satysfakcja z promocji polskiej sztuki.

Propagujemy passion investments – zyskującą na znaczeniu na starym kontynencie i znajdującą na Zachodzie coraz większe grono zwolenników. W Polsce – podobnie jak cały rynek sztuki – stanowi coraz istotniejszą gałąź biznesu.

Zorganizujemy wystawę malarstwa odpowiadającą Państwa preferencjom, odpowiednią do wnętrza firmy oraz wydarzeniu któremu miałaby ona towarzyszyć.

Skontaktuj się z nami