Otwarcie nowej siedziby firmy PAKS’D, Tychy

24/6/2015 12:03 pm

budynek firmyW dniu 12 czerwca 2015 nasza Galeria uczestniczyła w uroczystym otwarciu nowej siedziby firmy PAKS’D Sp z o.o. w Tychach.

Nasza Galeria – AT art  została zaproszona na zorganizowanie wystawy malarstwa polskich Młodych Artystów w dniu tak uroczystym dla Firmy jak otwarcie nowej siedziby. Na uroczystość przyjechali, z całej Polski, Goście zaproszeni przez firmę PAKS’D.

We wnętrzach firmy zaprezentowaliśmy malarstwo naszych Artystów: Elizy Kleczewskiej, Aldony Zając, Jacka Malinowskiego, Bartosza Frączka oraz Łukasza Zedlewskiego.

Wkomponowanie obrazów we wnętrze obiektu, w którym przestrzeń, światło i komfort urzeka samym w sobie  było dla nas przyjemnością ale i wyzwaniem aby nie przytłumić wrażenia samego obiektu.

Wystawa spotkała się z miłym odbiorem. Wzbudziła zainteresowanie i wywołała miłe dyskusje biznesowe ale również zainspirowała do pogawędek o polskim malarstwie i o polskiej sztuce w świecie. Był to szalenie gorący – również w dosłownym znaczeniu ale przede wszystkim  sympatyczny dzień dla wszystkich osób uczestniczących w tym niecodziennym wydarzeniu.

Kilka fotek  przed rozwieszeniem prac we wnętrzu firmy

schody korytarz 2 schody 2

Kilka fotek z wystawy we wnętrzu firmy PAKS’D, na chwilę przed przybyciem Gości

zdj4 zdj3 zdj6